خدمات
آرایشگاه کودک «تی تو»

اصلاح موی دختر بچه

زیبایی و شادابی دختران همیشه برای والدین مهم است. آرایشگاه کودک «تی تو» بصورت تخصصی در زمینه اصلاح موی دخترانه فعالیت می کند تا بتواند رضایت پدرها و مادران عزیز را جلب کند.

مدل های بروز و متفاوت بنا به درخواست مشتریان عزیز قابل اجرا بوده و پس از پایان اصلاح موی دختر بچه ها با کسب اجازه از آنها عکس برداری حرفه ای انجام خواهد شد و فایل تصاویر در اختیار والدین قرار می گیرد.

اصلاح موی پسر بچه

نصف زیبایی چهره پسران دلبند ما در موی زیبا و آراسته ی آنهاست. «تی تو» برای اصلاح موی پسرانه ایده های جدید و جذابی دارد و محیط شاد و دوستانه ی ما باعث رضایت 97% مشتریان شده است.

همچنین «تی تو» برای کودکان دلبند شما جوایز ویژه ای را در نظر گرفته که آنها را شگفت زده خواهد کرد. زیبایی چهره فرزند شما بعد از اصلاح، قطعا دوچندان خواهد شد و این موجب قوت قلب و انرژی بیشتر برای ماست.

براشینگ موی دختر بچه

براشینگ موی پسر و دختر بچه

براشینگ یعنی حالت دادن به مو توسط شانه کشیدن و حرارت دادن به مو که این کار معمولا با سشوار و شانه انجام می شود. این کار باعث صاف شدن و زیبایی دوچندان موی فرزند شما شده و حالت فوق العاده ای را بعد از اصلاح موی کودکانه به چهره زیبای فرزند شما خواهد بخشید.

«تی تو» از شانه و سشوار حرفه ای برای براشینگ استفاده می کند تا کوچکترین آسیبی به موی کودک وارد نشود.