آرایشگاه کودک تی تو در گوهردشت کرج

گره خوردگی موی کودک

اگر شانه کردن ،حالت دادن  و گره خوردگی موهای کودکتان درنهایت به اشک و ناله او منتهی می‌شود ، این نکات آرایشی حرفه‌ای را به شما کمک خواهد کرد.

برس مناسب

اسکالی آرایشگر معروف در دیزنی و طراح مدل موی پرنسس می‌گوید: موهای کودکان کوچک ، گره دار و ظریف هستند. بنابراین شما به یک برس و شانه مو مخصوص برای آن نیاز دارید. بنابراین قبل‌از هر چیز مطمئن شوید برسی که برای کودکتان تهیه کرده‌اید ، به اندازی کافی نرم باشد و در موهایش گیر نکند. برس مناسب می‌تواند در سلامتی مو و ریشه آن کمک کند.

چگونه کوتاه کردن موی نوزاد را اینجا بخوانید.

قبل از شروع گره ها را باز کنید

قبل‌از بستن موی کودک به هر حالتی که مدنظر شماست ، باید در حمام از نرم‌کننده استفاده و وقتی موها هنوز مرطوب هستند گره هارا باز کنید.

علاوه‌بر نرم‌کننده می‌توانید از اسپری موهای گره باز کن ، استفاده کنید. البته در بسیاری از موارد نیاز به انجام مراحل نیست مگر آن‌که فرزندتان موهای بسیار مجعد و وزی داشته باشد.

مو های خیس را ببافید

ریس و بارش می‌گوید:مدیریت موها با این کار بسیار ساده‌تر است. اگر کودک شما با موهای بافته‌شده بخوابد صبح روز بعد دیگر خبری از گره خوردگی های آزاردهنده نیست.

عوارض آرایش کردن کودک چیست؟

روغن نارگیل و ویتامین E

اگر به‌دنبال یک ماسک موی بی‌نظیر برای درمان گره خوردگی مو هستید ، پیشنهاد می‌کنیم از ماسک موی روغن نارگیل و ویتامین E استفاده کنید.

گره خوردن موی کودک

روغن نارگیل خواص زیادی برای مو دارد و یک گره بازکن طبیعی است و از خواص مرطوب کنندگی و آب‌رسانی بی‌نظیری برخوردار است. ویتامین E هم که معروف به ویتامین جوانی پوست و مو است به رشد و سلامت موها کمک زیادی می‌کند و موجب نرم و براق شدن موها می‌شود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *